Kripto Para

Kripto Paraların Fiyatı Ne Olacak? – XRP-LTC-ETH’nin Yükselişi Devam Edecek Mi?

Kripto paralar bugün yatırımcıları beklemedikleri bir sonuca, beklemedikleri fiyat yükselişlerine uğrattı.

Kripto para birimlerinin fiyatında bugün yaşananlar yatırımcıları ”neler oluyor, kripto paralar rekor mu kıracak?” dedirtti. Kripto para yatırımcıları için bu son yükselişler bir süredir olmayan, aslında fiyat seviyesi açısından rekor kırmayan ancak ani yükselişler arasına eklendiler. Kripto para birimlerinin fiyatındaki gelişmelerin gün içerisinde XRP fiyatında %10 ve üzerinde değer kazanılması ve Ethereum’un %8 oranında değer kazanması ve daha fazla değer kazanmaya devam eden bir fiyat çizmesi, tam tersi fiyatını stabil hale getiren BTC’nin ise beklendiği gibi yükseliş yaşamaması kafa karışıklıklarına neden oldu.

XRP fiyatındaki artış ile birlikte kripto para piyasası hareketlendi ve piyasada kripto para birimlerinin değerinde %10 üzerindeki artışlar yatırımcıların yeni yatırım için seçim arayışlarına yol açtı. XRP, ETH ve LTC arasında yatırım kararsızlığı yaşayan kripto para birimi yatırımcıları kısa vadede beklentilerin yüksek olmasa da bugün %13’e kadar değer kazanan altcoin fiyatı sonrasında bile kazanç elde edebileceklerini ve altcoin fiyatlarının bir boğa piyasası dönemine girmiş olabileceklerini düşündüler.

XRP’nin gün içerisinde son ayların en büyük yükseliş rekorunu görmesi piyasada bazıları tarafından ‘rekor değil, daha önce daha iyisi oldu!’ tepkilerine maruz kalmış olsa bile kripto para birimleri oldukça iyi fiyat yükselişi sergiledi ve fiyatlar oldukça iyi düzeyde yükseldi. Kripto para birimi yatırımcıları beklediklerini belki bulamamış olabilirler ancak gün içerisinde başka hangi yatırımın %13 oranında kazanç getirdiğini sorgulamalılar. Evet, petrol hisseleri %18 ve fazla değer kazanmış olabilir ancak piyasada herkesin yatırım yapabileceği en kolay ulaşılabilecek yatırım yine kripto para birimi ve XRP oldu.

210 dolara çıkan Ethereum fiyatını beğenmeyenler oldu

212 dolara kadar yükseliş eğilimi göstermiş bir altcoin fiyatından söz ediyor. 190 dolar seviyesinden daha düşük seviyelerden 2 gün kadar bir zaman dilimi içerisinde bu kadar yükselen bir yatırımdan… Yatırımcılar ETH ve XRP ile ilgili hangisine kısa vadede yatırım yapacak olduklarına karar veremiyorlar ise bu durumda yatırım yaparken dikkatli davranmalı ve her ikisine de yatırım yapabileceklerini unutmamalı.

212 dolara çıkan ETH fiyatının XRP’ye göre %5-6 oranında daha az değer kazandığı kabul edilebilir olsa da her iki altcoin 2019 yılının Eylül ayında tercih edilebilecek kadar güven duyulan ve en büyük 2 altcoin. LTC fiyatında da bazı yükselişler var 76 dolara kadar yükseliş gösteren fiyatının yatırımcıları tekrar kendisine çektiği bir piyasa durumu ortada.

Bitcoin maalesef düşebilir!

Bitcoin hakkında uzmanlar kripto para birimi fiyatlarının yükselirken altcoinlere karşı büyük olmasa da orta çaplı bir fiyat kaybının olabileceğini düşünüyor ve bu konuda kripto para birimi yatırımcılarını Bitcoin yatırımı yerine altcoin yatırımlarına en azından kısa vadede tercih etmeleri gerektiği konusunda açıklamalar yapıyorlar. Bitcoin ve altcoin kararsızlığı yaşayanların daha çok kaybettikleri ve bu dönemde en fazla ve en kritik kayıplarla yüz yüze kalacak yatırımcılar oldukları açıklanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu