Kripto HaberleriHaberlerKripto Paraların Geleceği Tartışma Konusu

Kripto Paraların Geleceği Tartışma Konusu

Takip et

Kripto paraların geleceği tartışma konusu olmayı sürdürüyor. Bitcoin’e gelecekte kurumsal yatırımcıların yatırım yapıp yapmayacak olduğu merak ediliyor ve kripto para piyasalarında gelecekte neler olabileceği hakkında analistler, uzun vadede Bitcoin fiyatının çok yükselebilecek olduğunu ve milyonları görebileceğini tahmin ederken, bazı analistler ise tam tersini söyleyerek, kripto paraların uzun vadede ortadan kaldırılacak olduğunu, Bitcoin değerinin 100 doların altını görecek olduğunu iddia edebiliyorlar.

Kısa vadeli olarak kripto paraların geleceğinden olumsuz beklenti içerisinde olanların sayısı az değil. Kısa vadeli olarak kripto para piyasalarında kötü performans düşüşlerinin olması bekleniyor.

Bitcoin fiyatının belirsizlik yaratması ve kısa vadede düşüşlerin etkisini gösterip, 2019 yılının ilk günlerine büyük bir düşüş ile girmiş olması piyasada gelecekte olumsuz süreci yaratabilecek olduğu düşüncesine sebep oluyor. Yatırımcıların bir bölümü ise 2018 yılında yaşanan düşüşlerin benzerinin 2019 yılında yaşanmayacağını ve 3.000 dolar ila 4.000 dolar bandı arasında fiyatların sakin bir piyasa ortamında kalmasını bekliyor. Bicoin fiyatının kısa vadeli ve uzun vadeli çoğunluk beklentisi ise düşük ve fiyatların hemen yükselmeyecek olduğuna işaret.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları