Kripto Para

Kripto Paraların Kaybı Yatırımcıları Alıştırdı

Piyasa talebi azalıyor...

Kripto paralardaki değer kaybı yatırımcıların piyasa durumuna daha fazla alışmasına ve piyasanın gelecekte düşebilecek, değerinin hemen değişebilecek olduğu konularında yatırımcıları hazırladı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile birlikte başlayan süreç, yatırımcıların elde etmiş olduğu kazancın silinmesine sebep olsa da yatırımcılar henüz kripto para birimleri konusunda geleceği bekliyor ve gelecekte tekrar rekor kırılabilecek olduğu konusuna inanarak kendilerinin kazanacak olduklarını düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatındaki düşüşler ise bu süreçte yatırımcıları düşüşlere alıştırdı ve sürekli panik hali yaşamalarını engelledi. ABD merkezli bir internet sitesinde yorum yapan yatırımcılar, ”kripto para düşüşleri bizi artık endişelendirmiyor, 3.000 dolar daha düşüş yaşasa bile zarar oranı %85’i geçmişken endişe etmeye veya panik yapmaya gerek yok. Artık bizim bunları tamamen kabullenmemiz gerekiyor.” dedi.

Endişe kalmadı

Bitcoin fiyatı hakkında endişe çok azalmışken, yatırımcıların bir kısmı hala piyasada yatırımlarının düşebileceğini ve daha fazla düşerse geri dönüşünün çok zor olacağını düşünüyor. Piyasadaki yatırımcıların kazancının gelecekte artabileceğine olan beklenti ise geçtiğimiz yıla oranla bu yıl azaldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu