Kripto HaberleriHaberlerKripto paraların kullanımı azalabilir!

Kripto paraların kullanımı azalabilir!

Takip et

Kripto para kullanımı ile ilgili endişeler az değil. İnsanların büyük bir kısmının hala daha bilmedikleri ve merak için araştırdıkları kripto paralar dünyanın ekonomik olarak yaşadığı zorlu süreçte kurtarıcı olabilecek olduğu ümidini korurken, bu şekilde br ekonomiyi kurtarma planı ve dünya ekonomisine faydasının olmadığının bilinmesi yabancı ülke vatandaşlarının kripto paralar hakkında olumsuz düşünceler içerisinde olmalarında etkili oluyor.

ABD’nin kripto paralar konusunda ”özgürlük” tanıması ve tüm dünyada kripto paralara müsaade ediyor olması dolayısı ile Bitcoin bugün dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde kullanılabiliyor ve aktif olarak insanlar tarafından alım-satım yapılabiliyor.

Azalması ”çöküş” yaratabilir

Kripto paraların aniden yatırımcı sayısında azalma olmasının tüm dünyada mevcut yatırımcıları etkileyebilecek olan sahnelere gebe olduğunu bilmemek için bu sektörden uzak olmak gerekir. Eğer ki toplu satışlar sürer ise ve alımlar düşer ise kripto para fiyatlarında ciddi düşüşler olması beklenen bir son olacağından dolayı toplu satışlardan olabildiğince uzak durmak ve rekor seviyede iken satış yapanlara uymanın en etkili çözümlerden bir tanesi olarak kayıtlara geçtiğini bilmek gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları