Kripto HaberleriHaberlerKripto Paraların Ortadan Kaldırılması Durumunda En Çok Onlar Üzülecek!

Kripto Paraların Ortadan Kaldırılması Durumunda En Çok Onlar Üzülecek!

Takip et

Kripto para birimleri bir gün birden ortadan kalksaydı veya bir küresel yasak uygulanmaya başlasaydı bu durumda en çok üzülecek olan tarafların kimler olacağı merak konusu olurdu. Eğer kripto paralar ortadan kalksaydı bu durumda en çok üzülen ve düşünen tarafın yatırımcılar olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Kripto para birimlerinin yok olması durumunda üzülecek olan en büyük taraflar arasında Kuzey Kore ve İran gibi ülkelerin yönetimlerinin olacağı tahmin ediliyor. Bu ve buna benzer ülkeler ABD yaptırımlarından dolayı kripto paraları az da olsa diğerlerine göre daha fazla kullanıyorlar ve Kuzey Kore kripto para birimlerinden 1 milyar dolara yakın siber saldırılar sonucunda kasasına para eklemişti.

Tüm bunlar bu ülkelerin kripto paraları sevdiğinin göstergesini yansıtmıyor ancak kullandıkları ve yararlandıkları gerçeğini de gözardı etmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları