Kripto Para

Kripto Paraların Sayısı Rekor Kırıyor: 4.830

Bundan 6 ay öncesine kadar aktif olarak kripto para birimi borsalarında 2.000 kadar kripto para listeleniyordu, bugün ise 4.830 birim kripto para mevcut olarak kripto para borsalarında listeleniyor.

Aktif kripto paraların sayısı gün geçtikçe daha fazla artarken arkasından yeni kripto paraları da getirmeye devam ediyor. Kripto para birimlerinin sayısının bu kadar fazla ve hızla artıyor olması piyasada kripto paraların değerine etki etmiyor ancak bazı yatırımcılar bunun önlenmesi gerektiği konusunda görüş bildiriyor. Bitcoin ve diğer ilk 10 kripto para birimi dışında olan kripto paraların çok az ilgi çekmeyi başardığı ve bazılarının sadece 1-2 kişi tarafından domine edildiği belirtilirken, bu da piyasada bazı bilinçsiz hareket eden kripto para sahiplerinin büyük bir risk altında olduklarını gösteren bir detay olmakta.

Bitcoin ve ilk 10 hatta ilk 50’den sonra olan kripto para birimleri neredeyse kimse tarafından dikkate alınmazken, bazen bu bilinmeyen kripto paraların anlık olarak yüzlerce dolar değer kazandığı durumlar ve piyasa hacminde kat kat yükseliş olabildiği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu