Kripto Para

Kripto Paraların Sayısı Rekor Kırıyor: 4.830

Bundan 6 ay öncesine kadar aktif olarak kripto para birimi borsalarında 2.000 kadar kripto para listeleniyordu, bugün ise 4.830 birim kripto para mevcut olarak kripto para borsalarında listeleniyor.

Nexo

Aktif kripto paraların sayısı gün geçtikçe daha fazla artarken arkasından yeni kripto paraları da getirmeye devam ediyor. Kripto para birimlerinin sayısının bu kadar fazla ve hızla artıyor olması piyasada kripto paraların değerine etki etmiyor ancak bazı yatırımcılar bunun önlenmesi gerektiği konusunda görüş bildiriyor. Bitcoin ve diğer ilk 10 kripto para birimi dışında olan kripto paraların çok az ilgi çekmeyi başardığı ve bazılarının sadece 1-2 kişi tarafından domine edildiği belirtilirken, bu da piyasada bazı bilinçsiz hareket eden kripto para sahiplerinin büyük bir risk altında olduklarını gösteren bir detay olmakta.

Bitcoin ve ilk 10 hatta ilk 50’den sonra olan kripto para birimleri neredeyse kimse tarafından dikkate alınmazken, bazen bu bilinmeyen kripto paraların anlık olarak yüzlerce dolar değer kazandığı durumlar ve piyasa hacminde kat kat yükseliş olabildiği belirtiliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı