Haberler

Kripto Paraların Toplamı 250 Milyar Dolar!

Kripto para piyasası hacminde yükseliş var.

Kripto para piyasalarında yükseliş etkisi bir süredir trendi düşüşe bırakmıştı. Yatırımcıların alımlarının bir süredir artmaya başlaması sonrasında ise kripto para yatırımlarının değerinde de bir artış oldu. Kripto para yatırımcıları bir süredir merakla beklenen fiyat artışlarının ne zamana kadar devam edeceği konusunda oldukça meraklı. Yakın zamanda Asya’daki kripto para birimi sahibi olan kişi sayısının Çin’e rağmen artması ve ABD ile Çin arasındaki büyük ticaret savaşından dolayı Yuan’ın değer kaybedeceği korkusu ve bunun doğru çıkması yatırımcıların kripto paralara yönelmesinde büyük rol oynuyor.

Piyasanın tekrar hacmen 250 milyar dolara yükselmesi büyük bir avantaj iken, yakın zamana kadar yatırımcıların kripto para birimleri konusunda beklentisi de artış gösterdi.

Hacim önemi!

Kripto paraların hacim değerinin çok önemli olduğu biliniyor. Birçok yatırımcı piyasa hacmine bakarak hareket etmek zorunda olduğunu hissedebiliyor veya kripto para yatırımlarının piyasa hacminin yüksek olduğunda değer kaybının daha az olacağını düşünerek hareket edebiliyorlar. Yatırımcılar bu kararın arkasında ne olduğu konusunda ise sadece psikolojik güveni göstermekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu