Haberler

Kripto Para Yasakları Gündeme Geldi

Bugün Erdoğan'ın yasak açıklamasından hemen sonra kripto para yasakları gündeme geldi.

Kripto para birimi yatırımcıları özellikle yasakların gündeme geldiği bugün bir kez daha kripto para düzenlemelerine ve dolaylı olarak yasaklarına değindiler. ABD’nin ve diğer ülkelerin kripto paralara karşı herhangi bir yasak uygulamadığına değinen yatırımcılar, hükümetin kripto paralar ile kötü işler yapılması konusundan dolayı gelecekte yasak getirip getirmeyeceğini anlamsız bir şekilde sorgulamaya başladı.

Bazı yasak sevici sosyal medya kullanıcıları Erdoğan’ın sadece sosyal medya düzenlemelerini değil, beraberinde kripto para gibi konularda da düzenleme getirmesini istediklerinden söz ettiler. Twitter ve diğer sosyal medya platfromları ile bazı Telegram gruplarında yatırımcılar bu yasak beklentilerine tepki gösterirken, Erdoğan’ın kripto paralar ile ilgili bir düzenleme yapması veya sosyal medya düzenlemesini hayata geçirebilmesi beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu