Haberler

KuCoin’den Çalınan Fonların 200 Milyon Dolar Olduğu Belirtildi: CEO: 129 Milyon Doları Güvende!

KuCoin Global CEO'su Johnny Lyu, kripto para borsasından çalınan fonlar ile ilgili konuştu.

Kripto para piyasalarında son günlerde en fazla konuşulan konu nedir? Diye sorulacak olursa ilk sırada güvenlik gelecektir. Bu dönemde kripto para yatırımcıları kripto para birimlerinin fiyatından çok KuCoin borsasında yaşanan güvenlik ihlalini konuşuyor.

Milyonlarca aktif yatırımcının kullandığı bilinen KuCoin borsası da durumu yakından izliyor ve buna uygun adımlar atıyor. Son olarak 150 milyon dolarlık çalınan fon tahminlerinin 200 milyon dolara yükseldiği analistler tarafından açıklanırken KuCoin Global CEO’su Johnny Lyu’dan da açıklama geldi.

Lyu, “kripto para birimi borsaları, blockchain şirketleri ve diğer ortaklarımız ile iletişime geçtik ve çalınan fonlardan 129 milyon dolarlık bölümünün güvende ve dondurulmuş olduğundan eminiz. Kalanını da geri almaya çalışıyoruz.” dedi.

Açıklamalarında “kötü durumu tersine çeviriyoruz, en geç 1 hafta içerisinde güvenle geri döneceğiz ve tüm operasyonları yeniden başlatacağız” ifadelerini kullanan CEO, “yatırımcıların tüm fonları güvendedir, hepsi sigorta fonumuz tarafından karşılanacak ve ödenecektir” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu