BitcoinHaberler

Küresel Makro Yatırımcısı Raoul Pal: Birçok Şirket İflas Ederken Yeni Kuşak Bitcoin’e Kayacak!

Küresel Makro Yatırımcısı Raoul Pal, Covid-19 nedeniyle yaşanan krizde birçok şirketin iflas edeceğini düşünürken ekonomik krizin çözümünü Bitcoin'de gördü.

Yaşanan Covid-19 salgını sebebiyle global pazar finansal çöküşe doğru ilerlerken Bitcoin de dip seviyeyi 3800 dolarda görmüştü. Ancak Bitcoin U dönüşü yaparak yayın saatine göre 7000 dolar seviyelerine kadar ulaşıp bütün uzmanların, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Yaşanan bu olayda birçok uzman ekonomik krize ilaç gibi geleceğini düşünerek yatırımcılara “Bitcoin alın” çağrısı yapmıştı.

Küresel Makro Yatırımcı Raoul Pal, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in dip seviyeyi gördüğü süreçte “Bitcoin’e karşı ne kadar iyimser, sıcak olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez.” şeklinde açıklama yapmıştı.

Raoul Pal bugün yaptığı açıklamada ise yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok şirketin ilerleyen dönemlerde iflas edebileceğini öngördü. Pal, bu krizden korunmak için çareyi Bitcoin’de bulacağına inandığını ”Servetimi Bitcoin’e kaydıracağım” ifadeleri ile anlattı.

Ekonomik sorunlardan dolayı tarihin en büyük iflas olayını yaşanacak. Yeni kuşak menkul kıymetleri yeterli bulmayıp çok farklı görüşlere sahip olacak. Elimde bulunan nakit paramı %25 Bitcoin, %25 altın, %25 nakit ve %25 ticaret fırsatları olarak koruyabileceğimi düşünüyorum.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı