Kripto HaberleriHaberlerKüresel Resesyon Yatırımcıları Nakit Varlıklara Sürükleyecek

Küresel Resesyon Yatırımcıları Nakit Varlıklara Sürükleyecek

Takip et

Bir süre önce corona virüsünün etkisinden kurtulmak adına ülkeler trilyon dolarlık adımlar attılar. Bir süredir devam eden corona virüsü hastalığı salgınında yatırımcılar borsalarda 30 trilyon dolar değer kaybına maruz kaldılar. Bir daha çok zor düzelmesi beklenen borsaların ne kadar süre içerisinde eski seviyesine geri döneceği merak edilirken, analistler özellikle bu dönemden hemen sonra yatırımcıların yine nakit varlıklara ilgi göstermeye devam edeceklerini dile getiriyorlar.

Küresel varlıklı yatırımcıların özelikle beklediği resesyon riskinin dolar varlıklara ilgiyi daha fazla artıracak olduğu, altına ilginin yine bu dönemde daha fazla artış göstereceği belirtiliyor.

Kripto paralara bu dönemde ilginin artması bekleniyor. Özellikle Bitcoin arzı kısıtlı olması ve enflasyona karşı çıkan bir ürün olması sebebiyle ilerleyen dönemlerde en çok ilgi duyulan ürünlerden birisi haline gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları