coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKurumsal Balinalar 10 Gün Önce Teslim Aldıkları Bu Altcoini Merkezi Borsalara Taşımaya...

Kurumsal Balinalar 10 Gün Önce Teslim Aldıkları Bu Altcoini Merkezi Borsalara Taşımaya Başladılar

Geliştirici ekibinden bu altcoinden yüklü miktarda teslim alan kurumsal balinalar, merkezi borsalara token taşıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önemli bir gelişme olarak, beş adres son iki saat içinde GSR Markets aracılığıyla kripto para borsası Binance’e 16.09 milyon dolar değerinde 21,683,871 MATIC yatırdı.

İlginç bir şekilde, bu MATIC tokenleri sadece dokuz gün önce Polygon Ecosystem Growth tarafından yapılan bir dağıtımdan kaynaklandı.

16 Kasım’da, birkaç özel yatırımcı adresi Polygon Ekosistem Büyümesinden MATIC almıştı. O tarihten bu yana, 70 adresten 41’i, dağıtımın %57.8’ini temsil eden toplam 125.6 milyon MATIC’i (109 milyon dolar) Binance, Coinbase, OKX, Bitfinex ve Galaxy Digital OTC gibi çeşitli platformlara yatırdı.

İlgili Haber  Yatırım Yaptığı Altcoinler Binance'te Listelenen Şirketin Portföyü Belli Oldu!

FTX ve Alameda adresleri de sadece dört gün önce, 21 Kasım 2023’te Coinbase ve FalconX’e 22.6 milyon MATIC (17.2 milyon dolar) yatırmıştı.

Özel yatırımcılara 16 Kasım’da dağıtılan MATIC tokenlerinin toplam değeri 197 milyon dolardı ve bunların toplamda 109 milyon doları şimdiye kadar merkezi borsalara gönderildi. MATIC tokenomiklerinde toplam arzın %23.33’ünün ekosistem fonuna aktarılmasının planlandığı görülüyor.

MATIC’in piyasaya ilk çıkışında maksimum arzı 10 milyar token olarak belirlenmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail