bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinKurumsal Şirket 21.454 BTC Satın Aldı

Kurumsal Şirket 21.454 BTC Satın Aldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MicroStrategy şirketinden yapılan basın açıklamasında şirketin halka açık ve şeffaf olduğu, bu nedenle yeni birincil rezervlerin duyurulmasının şirket yönetimi için önem taşıdığı açıklandı. Açıklamada MicroStrategy yönetim kurulu ve yöneticilerinin aldığı karar sonucunda birincil rezerv olarak 250 milyon dolar değerinde Bitcoin saklamaya karar verdikleri, bu kararın nakit olarak dolar tutmaktan çok daha fazla kazanç sağlayabilecek bir karar olacağı belirtildi.

250 milyon dolara eşit 21.454 BTC satın aldıklarını doğrulayan şirket yönetimi, bu adımın Bitcoin’e olan inançlarını da gösterdiğine değindi.

MicroStrategy CEO’su Michael J. Saylor, “Bu adımla birlikte şirketimizin Bitcoin’e ve yenilikçi teknolojilere ne kadar güvendiğini ve inandığını bir kez daha göstermiş olduk. Nakit yerine Bitcoin tutmak istiyoruz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları