BitcoinHaberler

Kurumsal Şirket 21.454 BTC Satın Aldı

Halka açık istihbarat şirketi olarak tanınan MicroStrategy, rekor düzeyde BTC yatırımı yaptı.

MicroStrategy şirketinden yapılan basın açıklamasında şirketin halka açık ve şeffaf olduğu, bu nedenle yeni birincil rezervlerin duyurulmasının şirket yönetimi için önem taşıdığı açıklandı. Açıklamada MicroStrategy yönetim kurulu ve yöneticilerinin aldığı karar sonucunda birincil rezerv olarak 250 milyon dolar değerinde Bitcoin saklamaya karar verdikleri, bu kararın nakit olarak dolar tutmaktan çok daha fazla kazanç sağlayabilecek bir karar olacağı belirtildi.

250 milyon dolara eşit 21.454 BTC satın aldıklarını doğrulayan şirket yönetimi, bu adımın Bitcoin’e olan inançlarını da gösterdiğine değindi.

MicroStrategy CEO’su Michael J. Saylor, “Bu adımla birlikte şirketimizin Bitcoin’e ve yenilikçi teknolojilere ne kadar güvendiğini ve inandığını bir kez daha göstermiş olduk. Nakit yerine Bitcoin tutmak istiyoruz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu