BitcoinHaberler

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Düşerken Bu Altcoinleri Topluyor!

Kurumsal yatırımcıların bu altcoinlere olan ilgisi devam ediyor.

Bitcoin’de satıcılı seyir devam ederken, altcoinlerdeki geri çekilmelerin derinleştiğini görüyoruz. Bitcoin hakimiyetinin %40 seviyelerini destek yaparak yükselmeye başlaması, altcoinlerdeki satışların daha da artmasına neden oluyor.

Bu noktada kurumsal yatırımcı kanadında bazı altcoinlere yönelik ilgi hala devam ediyor. Bildiğiniz üzere kurumsal yatırımcılar Grayscale’deki fonlar aracılığıyla güvenli yoldan kripto paralara erişim sağlayabiliyor.

ByBt verileri üzerinden Grayscale fonlarındaki değişimleri incelediğimizde, kurumsal yatırımcıların sadece iki altcoini sepetlerine eklemeye devam ettiğini  görüyoruz. Son 7 günlük değişime baktığımızda, 25748 adet MANA alınırken, 3511 adette LINK alındığını görüyoruz.

Bu tablo son 7 günlük değişimi gösteriyor. Bu nedenle bu alımların geçen haftaki dump sırasında yapılmış olması muhtemel.

Kurumsal yatırımcıların ellerindeki fonlara ilişkin son 7 günlük değişimleri ise şu şekilde:

Bitcoin’deki düşüş ile birlikte günlük bazda MANA %8 oranında değer kaybederken, LINK ise %13 oranında değer kaybetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Habere bak aptalca ulan 25000 mana 25000 dolar yapmaz haber diye veriyorsunuz


Başa dön tuşu