EthereumHaberler

Kurumsal Yatırımcılar Eylül’de En Çok Bu Altcoin’e İlgi Gösterdi! İşlem Hacmi Bitcoin’i Geçti!

Kurumsal yatırımcılar ETH'ye inanıyor.

2021 yılında kurumsal yatırımcıların Ethereum dünyasını keşfetmesiyle Ethereum’a olan ilgide muazzam bir yükseliş oldu. Geleceğin finansı olarak adlandırılan Ethereum üzerindeki sayısız akıllı kontratla, büyük bir ekosistemi temsil ediyor.

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e alternatif olarak değerlendirdiği Ethereum, merkeziyetsiz finansa açılan kapı görevi görüyor.

CryptoCompare’nin Eylül ayına ilişkin hazırladığı “Dijital Varlık Yönetimi İnceleme” raporunda da Ethereum’un ön plana çıktığı görüldü.

Rapora göre, Eylül ayında en yüksek pazar payına Ethereum tabanlı ürünler ulaştı.

Grayscale Ethereum Trust fonu (ETHE) Ağustos ayına göre %29’luk bir artışla günlük ortama 250 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. Bu tablo ETH’yi geçtiğimiz ay en çok işlem gören dijital varlık yaptı.

Raporda ETH’nin işlem hacminin ilk defa Grayscale Bitcoin fonunun işlem hacmini geçtiği belirtildi.

Grayscale’in yönetimi altındaki varlıkların toplam değeri düşerken dahi, Ethereum ürünlerine olan ilginin yüksek olduğu vurgulandı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu