Kripto HaberleriHaberlerKurumsal Yatırımcıların Bitcoin'e Bakış Açısını Dijital Paralar Değiştirebilir

Kurumsal Yatırımcıların Bitcoin’e Bakış Açısını Dijital Paralar Değiştirebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dijital para birimi çalışmalarına hızla devam eden ABD, Çin ve Avrupa’da bazı ülkeler bir sonuç elde edip etmedikleri hakkında hiçbir açıklama yapmıyor. Ancak 2021 yılında bir ülkenin – ki bunun Çin olması bekleniyor – dijital Yuan’ı resmi olarak halka sunmaya başlaması ve test çalışmalarında yavaş yavaş dışa açılması bekleniyor. Ancak bu beklentilerin yanında son dönemde özellikle bazı küçük ve orta ölçekli kurumsal şirketlerin kripto paralara ilgi göstermeye başladığı görülmekte.

Dijital paraların kurumsal yatırımcıları herhangi bir şekilde Bitcoin’e ilgi göstermekten alıkoyup koymayacağı konusunda soru işaretleri bulunurken, kripto paraları bir kazanç olarak gören şirketlerin dijital paralar nedeniyle Bitcoin’den vazgeçmesinin pek de mümkün olmayacağı öngörülmekte.

Ancak yine de kurumsal yatırımcının sayısının az olduğu piyasada dijital paralar ile daha da azalma olup olmayacağı merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları