Kripto HaberleriHaberlerKuzey Kore Askeri Bir Harekat Tehdidi İle Bölgedeki Kripto Para Yatırımcılarını Korkuttu!

Kuzey Kore Askeri Bir Harekat Tehdidi İle Bölgedeki Kripto Para Yatırımcılarını Korkuttu!

Takip et

Kuzey Kore yönetiminin son adımları tüm dünyayı kızdırırken, bugün Güney Kore yönetimi acil olarak güvenlik zirvesini topladı. Güney Kore yönetimi Kuzey Kore yönetiminin DMZ adlı bölgeye asker gönderme tehdidi ve benzer askeri tehditlerine karşı hareket etme adımları atıp atmayacağını henüz açıklamazken, kabinenin bu konuda artık Kuzey Kore’ye karşı daha fazla taviz vermemesi isteniyor. Güney Kore halkı artık Kuzey Kore’nin durdurulması ve bu tür adımlarının engellenmesi gerektiğine değinirken, Güney Kore’nin daha güçlü nükleer bombalar geliştirmesini istiyor.

Kripto Paralara İlgi Arttı

Kuzey Kore’nın bu adımları askeri bir kaos ortamına zemin hazırlamaya devam ederken, bu durumun Asya bölgesi ülkelerinde, başta Çin olmak üzere kripto para birimlerine ilgiyi büyük oranda arttırdığından söz edildi.

Kripto para birimleri son 24 saat içerisinde 600 dolar değer kazanmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları