Haberler

Kuzey Kore Ülkeye Kripto Para Uzmanlarını Çekmek Mi İstiyor?

Dünyanın belki en çok kripto para konferansı düzenleyen ülkelerinden olan Kuzey Kore rejimi sürekli olarak yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Kuzey Kore rejimi son dönemde kripto para etkinlik, konferans ve adı her ne olursa olsun bir takım buluşmalar düzenlemeye devam etmesi ile diğer ülkelerin dikkatini çekmeye başladı. Kuzey Kore’de kripto para birimi konferanslarının yapılması ülke adına iyi olsa da Dünya adına kötü olabilir. Zira Kuzey Kore rejiminin kripto para birimleri ile nükleer projeleri finanse etmesi herkes için tehlike doğuruyor ve nükleer bombaların rejim tarafından her an ateşlenmesi mümkün görünüyor.

Ateşlenen nükleer füzelerin durdurulması mümkün olsa da etkilerinden kaçmak mümkün olmadığı için Kuzey Kore’ye bu konuda hiçbir uzmanın destek olmaması gerekiyor ve ABD bu konuda vatandaşlarını uyarıyor. Kuzey Kore’ye verilecek her bir yardımın cezası olacağını belirten ABD yönetimi bunun sadece ABD vatandaşları için değil, tüm insanlık adına geçerli olduğunu da belirtmekte.

Bakalım gelecekte Kuzey Kore bu tür etkinliklerin sayısını arttırıp ülkeye daha fazla uzman çekebilecek mi?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu