Haberler

Kuzey Kore Yönetiminin Attığı Adımlar Elindeki Paranın Bittiğine Mi İşaret?

Kuzey Kore yönetimi 1 milyar dolarlık kripto paralarını bitirdi mi?

Pekin yönetiminden son dönemde beklediği desteği alamadığı iddiaları ile gündemde olan Kuzey Kore yönetiminin elindeki çaldığı kripto paraların suyunu çekmiş olabilecek olduğu iddiası gündemde. Siber saldırganların ABD tarafından başarılı bir şekilde engelleniyor olması, BM’nin aynı zamanda Kuzey’i bu konuda takip ediyor olmasından dolayı Kim rejiminin yeni siber saldırılarda büyük adımlar atamadığından söz edilmekte.

Kripto para birimi yatırımcılarının sayısı giderek daha fazla artarken, borsalarda aynı oranda tehditlere karşı güçlü sistemler kullanmayı sürdürüyorlar. ABD ve diğer ülkeler ise Kim rejiminin desteğini verdiği siber saldırılara karşı sert adımlar atmaya devam ediyorlar.

Kim rejiminin bu dönemde giderek daha yalnız kalacağı, tamamen anlaşmalardan çekilmesi ile olası işgal tehditlerine daha açık olduğu ifade edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu