Kripto HaberleriHaberlerKuzey Kore'den Beklenen Haber Gelmiyor: Trump'tan Açıklama - Asya'da Bitcoin'e İlgi Artışta

Kuzey Kore’den Beklenen Haber Gelmiyor: Trump’tan Açıklama – Asya’da Bitcoin’e İlgi Artışta

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Washington yönetiminden direkt Başkan Donald J. Trump bugün Kuzey Kore diktatörü Kim ile ilgili kendisinin bilgi sahibi olduğunu, ancak fikirlerini ve bildiklerini açıklamayacak olduklarını açıkladı. Kim ile ilgili “Umarım iyi olur” ifadelerini kullanan Başkan Trump’ın bu ifadelerinin ardından Kuzey Kore diktatörünün ciddi bir hastalık durumu içerisinde yer aldığı, bu sebepten dolayı da özellikle Çin’den doktor ekipleri gönderildiği iddialarının doğru olduğu öngörüldü.

Başkan Trump açıklama yaptıktan kısa süre sonra Bitcoin fiyatında çok hafif 70 dolarlık bir yükseliş yaşandı. Ancak bu yükseliş bu açıklamayla ilişkili görülmezken özellikle de Asya piyasalarında Bitcoin yatırımcılarının bu dönemde Kuzey Kore ile ilgili haberleri yakından takip ettikleri, bu haberlere göre Bitcoin yatırımlarını artırma planları içerisinde oldukları biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları