AltcoinHaberler

Lark Davis Bu Altcoinden Umutlu! “Hedef İlk 10”

Lard Davis ilerleyen süreçte ilk 10'da görmeyi umduğu altcoini açıkladı.

Twitter’da 850 bin takipçisi bulunan popüler analist Lark Davis 2021 yılında yıldızı parlayan Polygon’a ilişkin bir değerlendirme yaptı.

Benzersiz MATIC adreslerinin toplam sayısının bir yılda 130 milyonun üzerine çıktığını hatırlatan analist, bunun Ethereum ile karşılaştırıldığında ciddi bir rakam olduğunu ifade etti.

“Toplam benzersiz Matic adreslerinin sayısı şuan da 130 milyonun üzerinde. Neredeyse tamamı 1 yıl içerisinde gerçekleşti. Karşılaştırma yapmak gerekirse Ethereum’un benzersiz adres sayısı 184 milyon.

Matic’in ilk 10 kripto para arasına girmesi sadece zaman meselesi”

MATIC Nedir?

2021 yılında ciddi bir ilerleme kaydeden Polygon Ethereum tabanlı bir platformdur. Eski adı ve halihazırdaki belirteci MATIC’dir.

Matic haber saatimiz itibariyle 2$’dan işlem görmeye devam ederken piyasa değeri yaklaşık 15.3 milyar dolardır.

CoinmarketCap sıralamasında 13. sırada yer alan MATIC‘in ilk 10’a girebilmesi için piyasa değeri bakımından AVAX’ı, Dogecoin’i ve Polkadot’u geçmesi gerekecek.  Bu da fiyatta ciddi bir yükseliş yaşanması gerektiği anlamına geliyor.

Piyasa toparlandığında MATIC ilk 10’a girebilecek mi takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu