Kripto HaberleriAltcoinLedger, Cosmos Ekosistemi İle Entegre Oluyor

Ledger, Cosmos Ekosistemi İle Entegre Oluyor

Donanım cüzdan sağlayıcısı, müşterilerine daha geniş seçenekler sunmak için Cosmos ekosistemi ile entegre oluyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto cüzdan hizmet sağlayıcısı Ledger, önde gelen blokchain ekosistemlerinden Cosmos (ATOM) ile entegrasyonunu genişleteceğini açıkladı.

Yeni işbirliğine göre Ledger Live hizmetini kullanan kripto yatırımcıları Cosmos ağının yerel tokeni ATOM ve önde gelen 3 projenin coinlerini stake etme imkanına sahip olacak. Şimdilik açıklanan kripto girişimleri arasında Quicksilver, Onomy ve Persistence bulunuyor.

Kripto basınına yansıyan bilgilere göre donanım cüzdan sağlayıcısı, yıl sonuna kadar en az 20 Cosmos projesiyle daha entregrasyon sağlamayı hedefliyor. Ledger’in donanım cüzdanlarını kullanan kripto yatırımcıları Ledger Live uygulaması sayesinde bir başka adrese dijital varlık gönderebiliyor veya stake ederek pasif gelir elde ediyor.

Blokzincir geliştiricileri, Ledger’in Cosmos ekosisteminde bu 3 imkanı bir arada sunan ilk donanım cüzdanı olduğunu vurguladı. Ledger yöneticilerinden Charles Guillemet şu sözlere yer verdi:

“Şirketimizde yenilikçi blokzincir projelerini takip eden bir ekibimiz var. Bu girişimleri tespit edip bünyemize katmak kolay bir iş değil.”

Donanım cüzdan sağlayıcısının duyurusuna göre Cosmos ekosistemindeki bütün tokenler Ledger Live aracılığıyla stake edilebilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay