Kripto HaberleriBitcoinLedger'in Kurucusu Eric Larcheveque'den BTC Yatırımcılarının Yüzünü Güldürecek Açıklamalar

Ledger’in Kurucusu Eric Larcheveque’den BTC Yatırımcılarının Yüzünü Güldürecek Açıklamalar

Takip et

Kullanıcıların Kripto varlıklarını (Bitcoin, Ethereum,XRP, Litecoin vb.) güvenilir şekilde tutmalarını sağlayan dijital cüzdan olan Ledger’in kurucusu Eric Larcheveque, yaptığı bir açıklamayla BTC yatırımcılarının yüzünü güldürecek açıklamalarda bulundu.

Larcheveque, Fransa Maliye Bakanı’nın Libra hakkındaki sert tutumunu kendi ulusal kripto paralarına piyasada yer buldurmaya yönelik bir tavır olarak değerlendirdi ve  aslında dijital bir avronun birçok şirket adına son derece olumlu etkiye sahip olabileceğini dile getirdi.

Dengeler Değişebilir

Larcheveque’a göre Libra kuvvetli bir ödeme alt yapısına sahip ve Libra kullanımı onay alıp yaygınlaşırsa piyasadaki dengelerin değişebileceğini düşünüyor.

Ekonomik krizin gelecekte de devam etme ihtimali düşünülse de Bitcoin’in bundan etkilenmeyeceğini çünkü BTC’nin son 10 yıllık grafiğine bakıldığında kolay kolay değiştirilebilecek bir yapısının olmadığına inandığını dile getirdi.

Aslında Larcheveque bir noktada haklı. Bitcoin’in gerçekten de ekonomik dalgalanmalardan çok da etkilenmediğini söylemek mümkün. Zira son zamanlarda ekonomik sıkıntılarla boğuşan ve yaptırımlara maruz kalan ülkelerde Bitcoin kullanımı tavan yapmış durumda. Ayrıca birçok uzman Bitcoin’i altın olarak değerlendiriyor ve olası bir savaş veya ekonomik kriz sonucunda hiçbir ülkeye bağlı olmaması sebebiyle “güvenli liman” olarak tanımlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları