Haberler

Ledger Secure Uzantısını Kullanıyorsanız Dikkat!

Ledger Secure isimli Google Chrome eklentisini kullandıysanız veya kullanıyorsanız tüm şifre ve güvenlik sorularınızı değiştirmeniz önerilir.

The Block Crypto adlı kripto para haberleri sitesine bir kullanıcı tarafından gönderilen maile göre Ledger Secure isimli bir Google Chrome uzantısı (Vivaldi, Opera gibi Chrome uzantılarını destekleyen tarayıcılarda da aktif olarak kullanılabiliyor) kullanıcının 16.000 dolarlık kripto parasının bir anda buhar olup ortadan kaybolmasına sebep oldu.

Bir süre önce kullanıcı bu eklentiyi kullanmaya başladığını ve daha sonrasında 2 yıldır kullandığı cüzdandan 16.000 dolar değerindeki kripto para biriminin çalındığını fark ettiğini açıkladı.

Ledger Secure eklentisinin kısa süre içerisinde Google tarafından kaldırılması bekleniyor olsa da eğer bu eklentiyi kullanıyorsanız derhal terk edin ve tüm şifre bilgilerinizi değiştirsin. Zira eklenti kullanıcının şifresini ele geçirip hesapları boşaltabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu