Haberler

Libra Derneği’ne Yeni Hukuk Sorumlusu Alındı!

Facebook durmuyor.

Amerikan Başkanı Donald Trump yönetiminin ve Amerikan yöneticilerin açıklamalarına sadık kalacaklarını daha önce açıklayan Facebook, Libra konusunda hızla adımlar atmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan haberler gösteriyor ki şirketin bünyesine yeni hukuk sorumlusu aldığı ve daha fazla bu konularda sorunlara hızlı müdahale edeceğine işaret.

ABD İç Güvenlik Departmanında eski bir baş hukuk müşaviri olan Steve Bunnell’in Libra Derneği’ne baş hukuk görevlisi olarak işe alındığı açıklanırken, bu adımla beraber yasal sorunlara ve yasal engellere karşı daha hızlı ve daha iyi hareket edilebilecek olduğu belirtilmekte.

Bünyesinde çok sayıda hukuk sorumlusu barındıran Facebook, özellikle tüm dünyada her ay milyonlarca dolar yasal temsilcilerine ödeme yaptığı tahmin edilen şirketlerin başında geliyor. Facebook’un yasal sorunlara karşı sürekli yeni adımlar attığı biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu