Kripto HaberleriHaberlerLibra Dünyada Ödeme Yöntemini Değiştirebilir

Libra Dünyada Ödeme Yöntemini Değiştirebilir

Takip et

Facebook tarafından tanıtılan yeni kripto para birimi Libra adından söz ettirmeye devam ediyor. Kripto para biriminin değeri konusunda birçok yatırımcı ne kadar olacağı ve ne zaman satışa sunulacağı gibi konuları merak ederken, bazı kripto para birimi yatırımcısı kimseler ise Facebook’un bu kripto parası ile neleri değiştirecek olduğunu merak ediyor. Bitcoin fiyatının bugün dünyada en yüksek kripto para fiyatına sahip olsa da en fazla ilgi gören 1. büyük kripto para birimi olması Libra’nın ödeme sistemlerini değiştirebilecek kadar büyük bir kripto para olabileceğinin habercisi.

İnsanlar Libra ile birlikte online ödemeler ve fiziksel ödemeler yapıp yapamayacaklarını merak etmeye başladı. Tüm bunlar aslında kripto para birimlerinin insanlar tarafından ödeme için daha fazla kullanılmak istediğini gösteren gerekçelerden birisi.

İnsanlar Libra’nın bunu yapıp yapamayacak olduğu konusunu merak ederken, bir tarafta da Libra ile dünyada ödeme sistemlerinin değişmesi ve ödeme sistemlerinin farklılaşması bekleniyor. Bitcoin yerine Libra belki de kahve alırken ödeme yapmaya izin verecek bir kripto para birimi başlangıcı olabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları