coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerLINE: Gelecek Ay Singapur'da Kripto Para Borsası Kuruyoruz

LINE: Gelecek Ay Singapur’da Kripto Para Borsası Kuruyoruz

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en fazla tanınmış mesajlaşma programlarından birisi olan ve Japonya merkezli olarak tanınan LINE, gelecek ay Singapur’da kripto para borsası kuracak olduklarını açıkladı. Üst yönetimden yapılan açıklamada kripto para sektörüne LINE olarak girmeyi istedikleri ve bunu yapabilmek adına kripto para borsası kurmaya karar verdiklerini açıklayan yönetim, Japonya’da değil Singapur’da kurulacak olan kripto para borsası ile aktif faaliyet gösterme hedefleri olduğunu doğruladı.

Ülke vatandaşlarının kripto paralara ilgi göstermesi ve kripto paralar konusunda ilgili olması, zengin bir ülke olmasından dolayı gelecek ay kurulacak olan kripto para borsasının güven verici bir şirket tarafından kurulmuş olacak olması dolayısı ile yatırımcı sayısının da bir o kadar fazla olacak olduğu tahmin ediliyor. LINE kripto para borsası ismine sahip olması beklenen borsanın tam olarak ilk etapta olmasa bile gelecek etapta çok daha fazla yatırımcının kullanacak olduğu bir kripto para borsası haline gelmesi genel beklentilerden birisşi.ç

Milyonları Beraberinde Getirecek Gelişme

LINE kurulacak olan kripto para borsasına milyonlarca kullanıcıya sahip olmasının etkisi ile ilgi duyar hale getirebilecek büyük bir gücü beraberinde getirecek olduğundan kripto paralara yatırım yapan kişi sayısında gelecek ay itibari ile artış olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları