binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerLine Kripto Para Borsası Kurdu

Line Kripto Para Borsası Kurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulamalarından birisi olan ve sürekli olarak gelişen yapısı ile tüm dünyada milyonlarca insana hizmet sunan Line bugün Singapur’da yeni kripto para borsası kurduğunu ilan etti. Singapur’da kurulan kripto para borsasının bugün ilk saatlerinden itibaren hizmet vermeye başladığı ve tam anlamı ile binlerce insanın hem denemek amacı ile hem güvenilir olduğunu düşünerek Line’a kripto para borsasını kullanmaya başladığı görüldü.

Singapur’da kurulmasına rağmen gelecek yıllarda diğer ülkelerde de kripto para borsası merkez ofisleri açabilecek olduğunu belirten Line yetkilileri, geleceğin kripto paralar ile güçlenecek olduğunu ve bu ortamda yapılan bu tür kripto para borsası açılışlarının gerçek olması beklentisi mevcut durumda.

15 Farklı Dil

Line kripto para borsası tam 15 farklı dil seçeneği sunarken Almanca, İngilizce, Fransızca, Korece, Çince  ve daha birçok dili bünyesinde barındıran bir kripto para borsası konumunda. Kripto para  borsalarının endişesi ise markanın güvenilirliği dolayısı ile kendi gelirlerinin Line’a geçebilecek olduğu ve yatırımcıların daha büyük görüntüsü dolayısı ile Line kripto para borsasını seçebileceği endişesi mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail