HaberlerKripto Para

LINK’ın Yükselişi Devam Ediyor

Kripto para alanında yaşanan yükseliş ve denge değişimleri devam ederken, bir kripto para balinasının, LINK’i 1 Bitcoin'den daha yüksek bir fiyattan almaya çalıştığı ortaya çıktı.

Kripto para alanında yaşanan yükseliş ve denge değişimleri devam ederken, bir kripto para balinasının, LINK’i 1 Bitcoin’den daha yüksek bir fiyattan almaya çalıştığı ortaya çıktı. Chainlink kısa bir süre önce BTC’den daha yüksek bir fiyatla işlem görmüştü. Bunun sebebi ise bir kripto balinasının, 40 LINK için 399.960 dolarlık bir satın alma istemiyle, 40 LINK siparişi vermiş olmasıydı. Bu şaşırtıcı ticaret işlemi ise Binance tarafından henüz onaylamadı.

Kripto Parada Farklı Adımlar

Yapılan bu işlem sonrası popüler altcoin Chainlink’in fiyatı Bitcoin’in fiyatından daha yüksek bir seviyeye yükseldi. LINK/PAX ile gerçekleşen bu ilginç ticaret, balinanın bu ticareti LINK üzerinden gerçekleştireceği üzerinde yoğunlaştı. Balinalar son derece popüler olan ve kazanç sağlatacağı görülen LINK’i mümkün olduğu kadar çok almak istiyor. Bunun sebebi ise 1 LINK başına 9.999 dolarlık bir sipariş çıkması anlamına geliyor. LINK’in bir anda fiyatının Bitcoin’den daha yüksek olması üzerine şanslı trader 40 LINK’ı 399.960 dolara sattı ve böylelikle bu ticarette kaybeden balina oldu. Bu ticaretin tek kazananı ise satıcıydı. Bu ticaret ileri boyutlarda değerlendirildiğinde Binance’a ait web sitesinde hata olabileceği düşünülüyor. Çünkü küçük bir sistem veya grafik hatası nedeniyle kripto para borsalarında anormal fiyat değişimleri görülebiliyor. Analistlere göre bu şaşırtıcı ticaret bir hata sonucu meydana geldi. Binance’nin bu ticareti onaylamayışı da ticaretlerde uygulamış oldukları güvenlik prosedürlerini inceleyecek olmalarından kaynaklanıyor olabilir.

LINK bu ilginç ticaretten sonra normal fiyatına döndü ve %16,67’lik bir yükseliş kaydetti. En büyük kripto para birimleri sıralamasında 37. sırada olan LINK, yüzde 12,5 oranındaki artışıyla 0,57 dolar seviyesinde yer alıyor. LINK, 203 milyon dolarlık piyasa değerine sahipken, son 24 saatte 19,3 milyon dolarlık işlem hacmini yönetiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu