Kripto HaberleriHaberlerLitecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı

Litecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı

Takip et

Litecoin fiyatındaki değişimler 24 saat içerisinde %10 değişim yarattı. Litecoin fiyatındaki değişimlerin ne zamana kadar süreceği ve ne zaman tekrar yükseleceği tartışma konusuydu. Litecoin fiyatındaki 24 saatlik değişim ise %10’a ulaştı. Bitcoin Cash’in fiyatı ve Bitcoin fiyatındaki değişimler sonrasında %10 değer kazanması ile yükselişi başlatabilecek kripto para olarak görülen Litecoin hakkında yatırımcılar umutlandı.

33 dolara yükseldi

Litecoin fiyatının 32.41 dolara yükselmesi ile birlikte yatırımcılar tekrar yükselişlerin başlamasının bu adımlar ile olabilecek olduğunu düşünmeye ve LTC fiyatındaki değişimlerin ne zamana kadar ve nereye kadar yükseliş olarak devam edeceğini sormaya başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimler dışında, XRP fiyatındaki değişimlere bakıldığında sürekli az yükseliş, ve sonrasında düşüş yaşanması LTC’nin ise %10 değer kazanması ile kayıpları %10 oranında azaltması yatırımcılar üzerinde olumlu bir etki yarattı. Bitcoin Cash hard forkundan tüm kripto paralar etkilenmiş ve piyasada yatırımcıların tamamına yakını büyük oranlarda kayıplar yaşamışlardı.

Litecoin bu düşüşler sırasında en az oranda kayıp edenlerden olurken, en fazla Bitcoin, Ethereum ve XRP’de değer kaybı yaşanmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları