Haberler

Litecoin kurucusu Charlie Lee’den açıklama

Bitcoin hakkında açıklama yapan Lee, kripto para sektörüne değindi.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, Bitcoin’in 10 yılı aşkın bir süre önce ortaya çıkmış olması ile ilgili olarak açıklama yaptı. Kendisini  10 yıl süre geçtiğine inanamadığını belirten Lee, bu süre içerisinde kendisinin çok fazla kripto para dünyası ile iç içe olması dolayısı ile bu süreyi anlamadığını ifade etti. Kripto para sektöründe aktif olarak boy gösterdiğini ve 2011 yılından itibaren aktif olmaya başladığını belirten Lee, bu konuda zamanın çok hızlı geçtiğini ve 10 yıl süre içerisinde kripto paraların yön değiştirdiğini açıkladı.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, açıklamasında, Bitcoin’in 10 yıl önce çıkmış olmasının hala ilk gün gibi hatırladığını ancak 2011 yılı ve sonrasını daha iyi hatırladığını açıkladı.

Bitcoin %10’luk aşamayı geçti

Bitcoin 1 tam asır olarak adlandırılan 100 yılın %10 kadarını geride bıraktı. Belki gelecek 100 yıl içerisinde dünyada biz olmayacağız ancak Bitcoin hep olmaya devam edebilecek kadar ölümsüz. Bununla ilgili yapılmış bir araştırma olmamasına rağmen Bitcoin’e henüz kesin bir ömür biçilmiş değil.

Charlie Lee daha önce yaptığı Litecoin açıklamaları ile çok sert tepki görmüştü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu