HaberlerLitecoin

Litecoin Vakfı’ndan İlginç Yatırım

Litecoin Vakfı UFC kafes dövüşü sponsorluğundan sonra şimdi de film yapımcılığına soyundu.

Bir süredir sesi soluğu çıkmayan Litecoin Vakfı’ndan son derece ilginç bir yatırım haberi geldi. Bugün paylaşılan bir tweete göre Litecoin Vakfı‘nın “We Summon the Darkness” (Karanlığı Çağırıyoruz) adlı korku filminin yapımcılığını üstlendiği haberi paylaşıldı.

“The Dukes of Hazard” ve “Men in Black II” gibi yapımlardan tanıdığımız Johnny Knoxville’in tanrısal güçleri olan bir papazı canlandırdığı film, bir grup arkadaşın heavy metal konseri izlemek için çıktıkları yolculukta satanist bir grubun tuzağına maruz kalmalarını konu alıyor. 10 Nisan’da vizyona giren filme tepkiler sürüyor. Bazı yatırımcılar Litecoin Vakfı’nın bu tür yapımcılıklara değil, LTC’nin geliştirilmesine para harcaması gerektiğini düşünüyor.

Litecoin Vakfı tarafından paylaşılan tweette filmin prodüksiyonunda rol alan önemli isimlerden birinin Litecoin topluluğu üyelerinden @CommonEnemyInc olduğu dile getirildi.

Daha önce de UFC kafes dövüşüne sponsor olan Vakıf, bu tarz organizasyonlarla Litecoin’in tanınır hale gelmesine katkı sağlamaya çalışıyor. Bakalım Vakıf, ilerleyen günlerde başka nasıl etkinliklerle karşımıza çıkacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu