Kripto Para

Litecoin Ve Ethereum 24 Saatin En Fazla Kaybedeni Oldu!

Litecoin ve Ethereum rekor düştü.

Litecoin ve Ethereum fiyatındaki düşüşler son 24 saatin en büyük düşüşlerini gördü. Bitcoin fiyatının 3. sırada en büyük düşüş yaşadığı piyasada, yatırımcılara en büyük zararı gün içerisinde bu 2 kripto para birimi yaşattı. 2 kripto para biriminin de yaşattığı toplam kayıp oranı %35’leri görürken, yatırımcıların en büyük kaybı ise Ethereum’dan yana oldu.

Ethereum sahibi kişi sayısının daha çok olmasından dolayı ve piyasa hacminin daha çok olmasından dolayı ilk 2 sıranın en büyük kripto para birimleri olan BTC ve XRP’nin aksine ETH’nin kayıp oranları daha fazla oldu ve XRP’nin 2. sırasını koruduğu piyasada, yatırımcılar açısından en büyük düşüş toplam olarak Bitcoin’de olması ise en büyük düşüşleri tetiklemesi ve en fazla yatırımların 50 milyar dolar piyasa hacminden daha fazla piyasa hacmine sahip olmasından dolayı Bitcoin yönünde olduğu değerlendirilmekte.

Bitcoin Alanlar Üzgün

Bitcoin sahiplerinin piyasada en üzgün yatırımcı profili olduğu, Ethereum’un ise bunun hemen ardında olduğu belirtilmekte. Bitcoin sahipleri Ethereum fiyatının %5 oranında daha fazla düşmesinin nedenini ise Bitcoin’e ve ilginin azalmasına bağlamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CMC
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu