Kripto Para

Litecoin Yine En Çok Kazananlarda!

En çok değer artışı onda!

Litecoin son 24 saat içerisinde tam %4 değer kazanarak en çok değer artışı gören kripto para birimleri arasında ilk 2 sıraya girdi. Bir süredir en çok değer kazanan kripto para birimlerinin adı arasında sıklıkla Litecoin’i görmek mümkün. Bitcoin fiyatının gece saatlerinden itibaren ciddi değer kazanması ve buna bağlı olarak bazı kripto para birimlerinde değer artışları ile piyasa hacmi artışları görülmesi piyasada normal olarak iyi ve hoş karşılanmıştı.

Bitcoin yatırımcılarının bu dönemde beklentisi Litecoin fiyatı ile beraber Bitcoin fiyatında ciddi artışlar olsa da henüz %10 üzerinde büyük bir değer artışı görülmedi. Yatırımcılar, bu dönemde kripto para satın alıp almamak arasında kararsız kaldıklarında veya hangi kripto para birimini satın almaya yönelik hareket edecek oldukları konusunda XRP ve Ethereum’u Litecoin fiyatındaki artışlar nedeni ile elemeye başladılar.

Litecoin %4 değer kazanarak fiyatı 135 dolar seviyesine yükselirken, piyasa hacminde de belli bir oranda artışlar olduğu görüldü. Litecoin piyasa hacminin son 24 saat içerisinde büyük oranda olmasa da belirgin bir değer kazanıp 8.4 milyar dolar seviyesine çıktığı öğrenildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu