Litecoin

Litecoin’den (LTC) Ses Getiren Hamle: Yeni Ortaklık Duyuruldu

Litecoin ve Newegg arasında ortaklık imzalandı.

Online teknoloji perakendecisi Newegg, kısa süre önce yaptığı bir açıklama ile Litecoin ortaklığını resmen açıkladı. Litecoin bundan sonra platformdaki kullanıcıların ödeme araçlarından birisi olacak. BitPay ile ortaklık imzalayan Newegg, bu şekilde kripto para ödemelerini kabul edebiliyor ve kısa süre önce de Dogecoin (DOGE) için benzer adım atmıştı.

Litecoin İçin Müjdeli Haber Geldi

California merkezli e-ticaret devi, Newegg.com üzerinde bu haftadan itibaren LTC ile beraber alışveriş yapılabileceğini duyurarak aslında DOGE’un bir zamanlar elde ettiği yükselişin benzerini LTC’nin elde etmesini sağlayabilir.

Litecoin, hem piyasanın olumlu tepkileri hem de bu haberle beraber son 7 gün içerisinde %20’ye varan yükseliş elde etmişti ve bu haberin aslında önceden fiyatlandığı görülüyor.

LTC, basın saati itibarıyla ise 136 dolardan işlem görüyor ve 24 saat içerisinde sadece %1,6 düşüş kaydetti.

Öte yandan Newegg’in kıdemli yöneticisi Andrew Choi, konu hakkında yaptığı açıklamada LTC ödemelerine yönelik talep geldiğini ve LTC ödemesi ile aslında platformun çok daha esnek bir hal kazandığını ifade etti.

Newegg ilk olarak 2014 yılında Bitcoin ödemeleri ile kripto para sektörüne giriş yapmıştı ve DOGE dışında şu an sadece Litecoin’in ödeme aracı olarak eklendiği biliniyor. LTC’nin son dönemdeki kampanyası da olabildiğince çok platformda listelenmek ve ödeme aracı olarak kabul edilmek olarak biliniyor ve LTC’nin bu kapsamda ilerlediği görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu