Haberler

LiveJasmin: Bitcoin ile ödeme kabul edeceğiz

LiveJasmin isimli 18+ içerik yayınlayan siteden yapılan basın duyurusunda bundan sonra ücretli içerikler için kripto paralar ile ödemelerin bugün itibari ile kabul edilmeye başlandığı duyuruldu.

LiveJasmin dünyada en fazla bilindik 18+ içerik sitelerinden birisi olduklarını ve bunun için kendilerine gelen talepler doğrultusunda bu şekilde kararlar aldıklarını doğruladı.

Dünyanın en büyük 18+ içerik sitesi PornHub tarafından geçtiğimiz haftalarda kripto para ile ödeme kabul edilmeye başlanmış ve milyonlarca izleyicinin kripto para ile ödeme yaparak tamamen gizli kalabilecek olduğu açıklanmıştı. LiveJasmin ise bunun aynısını bugün uygulamaya koydu ve kripto para ile ödemelerin güvenilir olarak alınmaya başladığını açıklama ile duyurdu.

Yatırımcılar için bu ve bunun gibi atılan adımlar hem gizlilik, hem daha fazla rahat olabilmek için gerekli. İnternete erişimi olan birçok yetişkin tarafından aktif olarak ve aralıklarla kullanılan LiveJasmin ve benzeri 18+ içerik sitelerinin kullanıcı kitlesinin büyük kısmı yetişkinler olması ve bağımlıların olması dolayısı ile çok ciddi para kazancının olacağı ve kripto para ile ödeme alınmasının bunu destekleyecek olduğu tahmin ediliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı