BitcoinHaberler

LocalBitcoins Artık iPad Ve Android Cihazlarda Aktif

"Hizmetimizin her ülkede, her cihazda ve her dilde sunulmasını istiyoruz."

Popüler Bitcoin ticaret uygulaması ve cüzdanı LocalBitcoins iPad ve Android tablet cihazlar için piyasaya sürüldü.

Bugün, LocalBitcoins’in resmi Twitter hesabından duyurusu yapılan hizmete web üzerinden veya mobil ve tablet uygulaması üzerinden erişilebilecek. Uygulama 23 farklı dilde hizmet verecek.

Konuyla ilgili konuşan LocalBitcoins Pazarlama Müdürü Jukka Blomberg,

Hizmetimizin her ülkede, her cihazda ve her dilde sunulmasını istiyoruz. Platformumuz sadece dünya çapında değil, aynı zamanda gerçekten erişilebilir ve kullanılabilir olmalıdır. iPad ve tablet kullanıcıları için LocalBitcoins uygulamasını yayınlamak, bu hedefe ve söze bağlı bırakmanın başka bir yoludur.

LocalBitcoins, küresel müşteri tabanıyla gurur duymaktadır ve her zaman ana odak noktalarından biri olarak münhasırlığını sürdürmüştür. Bizce Bitcoin’i her yere getirmek tamamen münhasırlıkla ilgilidir.

dedi.

LocalBitcoins Hakkında

2012 yılında kurulan LocalBitcoins, dünyanın önde gelen eşler arası Bitcoin ticaret pazarıdır. İnsanların Bitcoin’i küresel olarak kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satın almalarını, depolamalarını, transfer etmelerini ve satmalarını sağlayarak finansal kapsayıcılığı teşvik etme mantığıyla çalışır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu