Kripto HaberleriHaberlerLocalBitcoins COO'su: Karanlık İnternette Kullanım Yüzde 70 Azaltıldı!

LocalBitcoins COO’su: Karanlık İnternette Kullanım Yüzde 70 Azaltıldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En fazla eşlerarası kripto para birimi transferinin yapıldığı kripto para ticaret platformu LocalBitcoins son dönemde bazı düzenlemeler ile ön plana çıkmıştı. LocalBitcoins COO’su Elena Tonoyan, son gizlilik düzenlemeleri ile ilgili olarak bugün basına açıklama yaptı ve son düzenlemeler sonucunda bazı istedikleri sonuçları elde ettiklerini ve karanlık internete gönderilen kripto para oranında tam tamına %70 oranında düşüş saptadıklarını açıkladı.

LocalBitcoins COO’su Elena Tonoyan, Rusya’da karanlık internete hizmet eden kötü hesap sayısının çok fazla olduğu sorusuna ise “bunları tespit eder etmez hemen engelliyoruz ve istemediğimiz sonuçların ortaya çıkmaması için güvenliği sürekli olarak artırıyoruz.” dedi.

Tedbir uygulamalarından sonra hacimlerde %50 oranında düşüş olmasının sebebi olarak da bu düzenlemeleri gösteren Elena, “LocalBitcoins daha güvenli bir yer olmaya devam edecek” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları