Haberler

LocalBitcoins Kullanımında Tarihi Seviye!

Doğu Asya ve Latin Amerika'da LocalBitcoins kullanımında artış!

LocalBitcoins kullanımında rekor artış olduğu ortaya çıktı. Bir süredir Latin Amerika ülkelerinde askeri, siyasi ve ekonomik krizler sonrasında Venezuela’da 8 milyar dolara yakın ticaretin yapıldığı LocalBitcoins platformunda, kripto para sahibi olmak isteyenler ilk tercih olarak kripto para borsalarındansa LocalBitcoins platformunu tercih etti.

Venezuelalı kripto para yatırımcılarının LocalBitcoins isimli platformunu tercih etmesi ülkede kripto para borsalarına kısıtlı erişim olması, daha düşük fiyata Bitcoin alabilmek olurken, Doğu Asya’da ise kripto para borsalarına olan erişim zorluğu, daha düşük fiyata Bitcoin sahibi olma isteği oldu.

Bitcoin sahibi olmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında olan LocalBitcoins, 10 BTC’den 100 BTC’ye kadar Endonezya’da alım talebi bir anda artarken 300 bin dolardan daha fazla işlem yapıldığı açıklandı. Binlerce dolarlık işlem yapılan platformda, her işlemden %1 komisyon alan LocalBitcoins’in kısa sürede 300 bin doları aşan işlemden 3.000 dolardan daha fazla kazanç elde ettiği tahmin ediliyor. LocalBitcoins ne kadar kazanç elde ettiğini ise halka açık veri olarak açıklamıyor ve sadece belirli verileri halka açık olarak paylaşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu