Kripto HaberleriHaberlerLongHash: ICO Projeleri Öldü!

LongHash: ICO Projeleri Öldü!

Takip et

Kripto para birimi sahibi yatırımcılar son zamanlarda eskiye göre ICO’ların adını daha az duymaya başladılar. LongHash ise bunu ortaya çıkardı ve ICO projelerinin 20 ay içerisinde öldüğünü ve tekrar geri dönüşlerinin mümkün olsa bile bu dönemden sonra ICO projelerinden büyük bir başarı ve ilgi beklemenin doğru olup olmayacağını sorgulatmaya başladı. ICO projelerinin 20 ay kadar bir süre içerisinde rekor düzeyde düşüş yaşadığını açıklayan LongHash, bu araştırma sonuçlarının Ağustos 2019 verilerini kapsadığını, 1 aylık güncel verinin olmadığını açıkladı.

Araştırma sonuçlarına bakılacak olursa, ICO projeleri 2018 yılından itibaren daha büyük bir düşüş yaşamaya başladı ve en büyük düşüş son 6 ay içerisinde oldu. ICO projelerinin giderek daha fazla ülkenin dikkatini çekmesi ve kapatılmaları ve ABD, Çin gibi ülkelerde yasaklanmış olmaları sebebi ile ICO projelerine ilginin azalmasının normal olduğu iddia edildi. ICO projelerinin daha çok Rusya merkezli olmasından endişe eden ABD, bunun geri dönüşleri olmayacak para kayıplarına neden olabileceği için son 6 ay içerisinde en az 5 ICO projesine durdurma-kapatma kararı vererek gündeme gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları