Haberler

Los Alamos Ulusal Laboratuvarı Yapay Zekalı Tespit Sistemi Geliştiriyor

Kısmen ABD Ulusal Güvenlik Bakanlığı'na ait olan Los Alamos Ulusal Laboratuvarı yeni bir sistem geliştiriyor.

Los Alamos Ulusal Laboratuvarı’nın yasadışı madencileri tespit edecek yapay zekalı bir sistem geliştirmeye devam ettiği açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Los Alamos Ulusal Laboratuvarı geliştiricileri, yapay zekalı bir sistemle yasadışı madencileri tespit edecek ve kısa süre içerisinde bu soruna karşı etkili bir mücadele mekanizması kurmuş olacak. Bu konuda ne zaman kesin olarak yapay zekalı sistemin hazır olacağı bilinmezken, özellikle de yasadışı madencilerin bulunabilmesinin nasıl mümkün olacağı merak ediliyor.

Sistemin yapay zekalı olacağı için hile ve benzer oyunlara karşı da kendisini koruyabileceği ve doğru sonuçlar vermeye devam edebileceği belirtilirken, özellikle de binlerce yasadışı madencinin cezalandırılmasının mümkün olabileceği belirtilmekte.

Kısa süre içerisinde olmasa da gelecek yıllarda bu tür sistemlerin gelişmesi ve yasadışı madencilerin sayısının azalması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu