Haberler

Louis Vuitton CEO’su Bernard Arnault: Kripto Para Şirketi Kurmayacağım!

Louis Vuitton CEO'su Bernard Arnault, kendisinin kripto para birimi şirketi kurmayacağını açıkladı.

Louis Vuitton CEO’su Bernard Arnault Belçika’da yerel saatle sabah yaptığı açıklamada kendisi hakkında bir takım iddialar olduğunu ve bu iddialar nedeniyle kendisi ile ilgili bazı haberler ortaya çıktığını açıkladı. Arnault, kripto para birimleri hakkında herhangi bir firma kurmayacak olduğu ve herhangi bir firma kurma düşüncesinin de olmadığını açıkladı. Arnault, kripto para firması kurmanın kendisi için herhangi bir alternatif olmadığını ve bugüne kadar bu konu hakkında şirketi adına da hiçbir adım atmadığını ve bundan sonrasında da bu konuda bir adım atmayacak olduğu hakkındaki haberlerin ne kadar doğru olduğunu  öğrenmek için kendisi tarafından açıklama yapılana kadar bu tür açıklamalara itibar edilmemesi uyarısında bulundu.

Milyarlarca dolar değerinde şirketin sahibi olan Arnault, beraberinde milyarlarca dolarlık servetin sahibi olan bir isim olarak biliniyor. Bir ürünü satmamak için binlerce dolarlık ürünü satmayı gözen alan markanın değeri sürekli olarak artıyor ve dünyada zengin varlıklara sahip aileler bu tür markaların ürünlerine tek alışverişte milyonlarca dolar ödeyebiliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu