Haberler

Lübnan’a İlk Resmî Büyük Ziyaret Yarın: Yatırımcılar Anlaşmaları İzliyor

Lübnan'da yaşanan ekonomik kriz Fransa'yı yakından ilgilendiriyor.

Eski bir Fransız sömürgesi olan Lübnan’a yarın ilk resmî ziyaret Fransa Cumhurbaşkanı Macron tarafından gerçekleştirilecek. İkili ilişkileri yakın olan 2 ülke özellikle her alanda beraber çalışırken, Lübnan’da yaşanan krizin çözümü ve yeni adımlar atılabilmesi için Fransa’nın yeni kararlar açıklaması bekleniyor. Macron yönetiminin bu zorlu dönemde ülkeye çok fazla sağlık yardımında bulunduğundan söz eden kaynaklar, aynı zamanda Lübnanlı yabancı yatırımcıların ülkeye yardım yapılması yönünde beklentileri olduğuna değiniyor.

Milyarlarca Dolarlık Sektörler Oluşturabilir

Fransa ve Lübnan’ın beraber atacakları adımlar sonucunda blockchain sektöründen otomotiv sektörüne kadar birçok alanda büyük işler başarabileceklerinden söz ediyorlar. Özellikle Fransa’nın kripto para düzenlemeleri ve zincir teknolojisi konusundaki adımları dikkate alındığında bu ziyaret son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu