Haberler

Lübnan’da Kriz Derinleşti: Hükümet İstifasını Sundu

Lübnan'da hükümet istifa etti.

Lübnan hükümeti bugün resmî olarak istifasını açıkladı ve tüm kabine dağıldı. Kabinedeki tüm bakanlar ve Başbakan Diyab istifasını sunarken, ülkedeki yatırımcılar ise diğer ülkelerdeki vatandaşlık durumlarını gözden geçirmeye başladılar. Lübnan’da yaşamaya devam etmek istemeyen ve başta AB üyesi ülkeler olmak üzere demokratik ve iyi ekonomiye sahip ülkeleri radarına aldıkları belirtilen zengin Lübnanlıların, kripto para yatırımları ile paralarını ülkeden çıkarabildiklerine dikkat çekildi.

Çok sayıda yasaklar dolayısı ile ülkeden para çıkarmanın zor olduğu, ancak kripto paralar ile zenginlerin ülke dışına rahatlıkla para çıkarabildiklerine dikkat çekildi. Siyasi belirsizliğin daha da artmasına üzerine banka hesaplarından emin olamayan çok sayıda Lübnan vatandaşının da kripto para birimleri konusunu son dönemde daha fazla duydukları iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu