coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerLuis Carranza: Bitcoin 10.000 Dolar Olacak

Luis Carranza: Bitcoin 10.000 Dolar Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Luis Carranza, Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı açıklamasında bu yılın sonunda Bitcoin fiyatının 10.000 dolar seviyesine yükselecek olduğunu açıkladı. Kripto paraların dünyada yükseliş yaşamasını beklediği, fiyatın bu yılın sonunda en az 10.000 dolar olacak olduğunu iddia eden Carranza, daha fazla artış bile olabilecek olduğunu açıkladı. Luis Carranza, kripto paraların yükseliş trendine girmesi ile durmasının imkansıza yakın olduğunu, bunun için yatırımcıların kısa ve uzun vadeli yatırımlarında iyi değerlendirmeler yapması gerektiğini önerdi.

Kripto paraların düşüş yaşayabildiğini ama yükseliş yaşadığında düşüşe oranla çok daha fazla yükseldiğine değinen Carranza, 4.500 dolar seviyesine düşebilecek olan BTC’nin 2.500 dolar seviyesine dahi düşme riski olduğunu, daha sonraki aşamasının ise 10.000 dolar seviyesine yükselmek olabileceğini açıkladı.

Herkes Bir İddia Ortaya Atıyor

Bitcoin ile ilgili herkes bir iddia ortaya atmasına rağmen bu iddialar zaman zaman doğru, çoğu zaman ise gerçeklikten tamamen uzak iddialar oluyor. Carranza’nın iddialarının ise normal bir beklenti olduğu ve gerçek olabilecek seviyede olduğu söylenebilir. Sene sonunda Bitcoin ne kadar olacak? Sorusuna yanıt vermek ise mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları