BitcoinDogecoinHaberlerXRP

Lüks Tur Şirketi Artık Bitcoin, Dogecoin ve XRP Ödemesi Kabul Edecek!

Kripto paralar gün geçtikçe daha fazla kabul görüyor.

Kripto para birimleri ana akım olarak benimsenmeye devam ettikçe sadece Bitcoin’le (BTC) değil altcoinlerle de ödeme kabul eden şirketlerin sayısı giderek çoğalıyor.

Kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul eden son şirket ise lüks tur operatörü Scott Dunn oldu. Tur şirketi Bitcoin, Dogecoin ve XRP ile ödeme kabul edeceğini duyurdu.

Söz konusu haber Nuvei‘nin lüks tur operatörüyle ortaklığını duyurmasının ardından geldi.

Nuvei, Mart 2021’de 40’tan fazla kripto para birimi için destek verdiğini açıklamış ve ödeme hizmetiyle çalışan tüccarların çeşitli kripto para birimleri kullanarak 200 ülkede ödeme gönderip almalarına izin verdiğini belirtmişti.

Bu kriptolar arasında ise Bitcoin, Cardano, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, NEO, XRP, Dogecoin, Reddcoin, Bitcoin Gold, USDT ve diğer birçok dijital varlık bulunuyor. Nuvei tarafından desteklenen kripto para birimi sahipleri, yeni ortaklık sayesinde artık Scott Dunn aracılığıyla da tatil ve balayı rezervasyonlarını yaptırabilecekler.

Kripto para birimleri etki alanını genişletiyor

Tokyo merkezli ikinci el otomobil ihraç şirketi SBI Motor Japan da geçtiğimiz günlerde XRP ve Bitcoin’in ödeme seçekleri olarak kabul edileceğini açıkladı. Söz konusu işlemlerin ise finans devi SBI Group‘un kripto para birimi ticaret bölümü olan SBI VC Trade tarafından kabul edileceği bildirildi.

Daha öncesinde ise Shiba Inu, Bitcoin, Dogecoin ve diğer kripto para birimleri Boston merkezli muhasebe firması Wolf&Company tarafından kripto ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla ödeme olarak kabul edilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu