Bitcoin MadenciliğiHaberler

Madenciler İçin Zorlu Dönem Devam Ediyor

Kripto para birimi madencileri bu dönemde ciddi tehditler ile karşı karşıya.

Kripto para birimlerinin bu dönemde yaşadıkları değer kaybı sonrasında madencilerde zor durumda. Madenciler ciddi bir kazanç sorunu yaşarken, bu dönemde özellikle işleri olumsuz olarak etkilenen madencilerin zorlu dönemde en çok corona virüsünden etkilendikleri belirtilmekte.

Corona virüsü dolayısı ile madencilik ekipmanlarına ulaşımda sorunlar yaşayan madenciler, yeni cihaz alamamak, mevcut cihazları yenisi ile değiştirmede zorluk gibi ciddi sorunlarla karşı karşıya kalıyorlar.

Madencilerin özellikle fiyatların gerilemesi, corona virüsü, enerji ödemelerinde zorluklar ve kazançlarında azalmalar nedeniyle bu dönemde yapabilecek oldukları pek bir çözüm yolu veya alternatif bulunmuyor.

Kısa süre içerisinde Çin’de üretimin yeniden normale dönmesi, ihracatların normale dönmesi durumunda ise madencilerin gelirlerinde anlık yükselişler yaşanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu