Haberler

Madencilerin Pazardan Çıkması Cihaz Satışlarını Arttırdı!

Kripto para birimi madencilerinin madencilik pazarından çıkmaları cihaz satışlarında büyük bir artış yarattı.

Kripto para birimi cihazlarını satmak isteyen kullanıcıların sayısında rekor düzeyde bir artış var. Çin’in 2. el ürün sitelerinde son günlerde madencilik cihazlarını satmak isteyenlerin sayısı giderek daha fazla artarken, binlerce farklı kullanıcı bu cihazları ellerinden çıkarmanın mümkün olup olmayacak olduğu konusunda soru işaretlerine sahipler. Bir süredir devam eden endişeler dolayısı ile özellikle Çinli madenciler ne yapacak olduklarına bir türlü karar verememiş, bazıları ise bu durumdan kurtulmak ve daha az zarar etmek için cihazlarının fişini tamamen kesmişlerdi.

Bugünlerde ise kripto para birimi madencileri bir süredir cihazlarını satmak için çaba harcarken, cihaz satış ilanlarında %100’ün üzerinde artış olduğu görünüyor.

Madencilerin bir anda cihazlarını satmak için sıraya girmesi piyasada fiyatları da düşürürken, diğer devam eden madenciler için bu durum bir fırsat yaratıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu