Haberler

Madencilik Cihazlarının Fiyatının Artışı Sürüyor

Kripto para birimi madenciliği cihazlarının fiyatının yükselişi devam ediyor ama farklı bir sebeple.

Özellikle son dönemde büyük teknoloji devleri ürünlerinin üretim sürecinde çok ciddi aksamalar yaşadılar. Anakara Pekin yönetiminden yapılan açıklamalarda özellikle Çin’de üretimin asla durdurulmadığı bilinirken, başkent Pekin yönetiminin aldığı kararlara rağmen üretim süreci çok büyük oranda aksadı.

Bugün Türkiye’de bazı içecek ve gıda ürünlerini bulmak mümkün olmazken veya çok sınırlı satış yapılırken, özellikle de ekran kartın ve diğer işlemci gibi cihazların üretiminin aksaması sonucunda bu ürünler enflasyon oranlarının artmasına sebep oldu ve bu da fiyatlarının arttığı anlamına geliyor.

Bu durum özellikle bazı madencilik cihazlarının fiyatını arttırdı. Madencilik cihazlarına son dönemde sıfır olarak talep son derece az iken, özellikle de cihaz fiyatlarının artmasının sebebi diğer donanım fiyatlarının artmasına bağlı olarak maliyetlerin artmasından dolayı ortaya çıkan artışlar olarak gösterildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı