Kripto HaberleriHaberlerMadencilik Cihazlarının Fiyatının Artışı Sürüyor

Madencilik Cihazlarının Fiyatının Artışı Sürüyor

Takip et

Özellikle son dönemde büyük teknoloji devleri ürünlerinin üretim sürecinde çok ciddi aksamalar yaşadılar. Anakara Pekin yönetiminden yapılan açıklamalarda özellikle Çin’de üretimin asla durdurulmadığı bilinirken, başkent Pekin yönetiminin aldığı kararlara rağmen üretim süreci çok büyük oranda aksadı.

Bugün Türkiye’de bazı içecek ve gıda ürünlerini bulmak mümkün olmazken veya çok sınırlı satış yapılırken, özellikle de ekran kartın ve diğer işlemci gibi cihazların üretiminin aksaması sonucunda bu ürünler enflasyon oranlarının artmasına sebep oldu ve bu da fiyatlarının arttığı anlamına geliyor.

Bu durum özellikle bazı madencilik cihazlarının fiyatını arttırdı. Madencilik cihazlarına son dönemde sıfır olarak talep son derece az iken, özellikle de cihaz fiyatlarının artmasının sebebi diğer donanım fiyatlarının artmasına bağlı olarak maliyetlerin artmasından dolayı ortaya çıkan artışlar olarak gösterildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları