blank
Haberler

Madencilik Çöküyor! Tepki Üzerine Tepki Gösterdiler

Kripto para birimi madencileri Çin'de yaşanan durum nedeniyle sektörün ciddi bir tehdit altında olduğunu belirtti.

Çinli kripto para madencileri haftalık olarak yaptıkları planlar ve değerlendirmelerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçtiğimiz haftalara oranla son haftalarda ciddi bir takım düşüşler olduğuna, madencilik cihazlarının bozulması, hata vermesi ve yeni cihazlara erişmede zorluk-imkansızlık nedeniyle madencilik gelirlerinde ciddi bir düşüş olduğundan söz ediyorlar.

Sadece Çinli kripto para madencileri değil, aynı zamanda birçok farklı ülkede madenciler, Çin’den gelecek cihazların geciktiğini, geciken bu cihazların kendi gelirleri için büyük bir soruna sebep olduğundan söz ediyor.

ABD ve diğer ülkelerde madencilik cihazlarına erişmek kolay olsa da, özellikle Latin Amerika, Asya’da madencilik cihazlarının Çin markaları ağırlıklı olduğu, cihazların Çin’den çıkamadığı için madencilik cihazlarına erişimin imkansız hale geldiğinden söz ediyorlar.

Madenciler duruma tepki gösterirken Çinli yetkililerin duruma çözüm bulamamasını eleştiriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu