Haberler

Madencilik Çöküyor! Tepki Üzerine Tepki Gösterdiler

Kripto para birimi madencileri Çin'de yaşanan durum nedeniyle sektörün ciddi bir tehdit altında olduğunu belirtti.

Çinli kripto para madencileri haftalık olarak yaptıkları planlar ve değerlendirmelerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçtiğimiz haftalara oranla son haftalarda ciddi bir takım düşüşler olduğuna, madencilik cihazlarının bozulması, hata vermesi ve yeni cihazlara erişmede zorluk-imkansızlık nedeniyle madencilik gelirlerinde ciddi bir düşüş olduğundan söz ediyorlar.

Sadece Çinli kripto para madencileri değil, aynı zamanda birçok farklı ülkede madenciler, Çin’den gelecek cihazların geciktiğini, geciken bu cihazların kendi gelirleri için büyük bir soruna sebep olduğundan söz ediyor.

ABD ve diğer ülkelerde madencilik cihazlarına erişmek kolay olsa da, özellikle Latin Amerika, Asya’da madencilik cihazlarının Çin markaları ağırlıklı olduğu, cihazların Çin’den çıkamadığı için madencilik cihazlarına erişimin imkansız hale geldiğinden söz ediyorlar.

Madenciler duruma tepki gösterirken Çinli yetkililerin duruma çözüm bulamamasını eleştiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu